Hakkımızda

Hakkımızda

SOCAR Türkiye’nin tüm paydaşlarına değer katan yönetim yaklaşımı altında, deneyimli kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sigortacılık, reasürans ve hasar danışmanlığı hizmetleri veriyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz: Paydaş şirketlerimize ve bireysel müşterilerimize piyasadaki en avantajlı sigorta aracılık hizmetlerini sağlamak.

Misyonumuz

Tüm paydaşlarımıza en iyi şartlarda sigorta ve reasürans çözümleri sunan uzman kadromuzla, sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olmak.

Değerlerimiz

Güven

Dürüstlüğümüz, doğruluğumuz ve etik iş uygulamalarımız ile güven kazanırız. Doğruluk ve yüksek iş ahlakını temel alan standartlarla çalışmak, işimizin özünü oluşturur.

Kapsayıcılık

Farklı bakış açılarının peşinden gider ve herkesi, ortak hedeflere ulaşmak için işbirliğine ve katkı sağlamaya teşvik ederiz.

Verimlilik

Sürekli gelişmeye odaklanıp zamanımızı ve kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanır, işimizi yaparken en etkin ve verimli süreçleri uygularız.

Çeviklik

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını, rekabetçi pazar trendlerini ve fırsatlarını öngörürüz. Değişime kucak açar, dayanıklılıkla ilerler, hızla değişen koşullarda bile iş odağımızı korumaya çalışırız.

Tutku

İşimize hem kalbimizle hem de aklımızla bağlıyız. Günlük işlerimize anlam katan güçlü duygularla çalışırız.

Yükümlülük

Kararlarımızın etrafımızdaki insanlar, çevre ve toplum üzerindeki etkisini biliriz. İşimizi sahiplenir, sorumlu bir şekilde hareket eder ve taahhütlerimizi yerine getiririz.